Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Екологічна бібліотечна варта

Екологічна бібліотечна варта

   Людина заспокоює себе думкою про те, що сама вона не зможе врятувати нашу планету від екологічної катастрофи. Здається, що це мають робити якісь могутні володарі і справжні герої. Та в кожного з нас є велика сила. Треба лише в це повірити і відчути. І читачі в це повірили!

  24 березня, під час родинного свята, у відділі дитячого та сімейного читання  відбулася посвята юних читачів в "Екологічну бібліотечну варту". Разом із героями книг Штефані Далє – Ягідною феєю та  Сабіни Штедінг – яблуневою відьмою Петронеллою  діти вчилися, як  сортувати сміття, грали в екологічні ігри, читали вірші, співали пісні про природу, ознайомлювалися з Червоною, Зеленою книгами України та літературою екологічної тематики з книжкового перегляду "Серце Землі в наших долонях".

    Подарунком для гостей став виступ бібліотечного гуртка «Акторус». На свято завітала і дівчина Земля, яка розповіла присутнім про наслідки, що можуть статися, якщо люди не будуть берегти природу. Учасники заходу пообіцяли стати справжніми вартовими Землі.   


Новини події

Сторінка читача

Пошук