Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Обласний турнір з шашок пам’яті Володимира Степанюка

Обласний турнір з шашок пам’яті Володимира Степанюка

8 вересня у бібліотеці відбувся  обласний турнір з шашок, присвячений пам’яті лідера просвітницького руху на Полтавщині, друга бібліотеки та ініціатора багатьох спільних проектів Володимира Степанюка.  Організатори заходу  ­–  Управління у справах сім’ї, молоді  та спорту Полтавської обласної держадміністрації, Полтавська обласна федерація шашок осередку Федерації шашок України, Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного, Обласний комітет з увічнення пам’яті Володимира Степанюка.

Юні шашкісти змагалися у двох видах: «шашки-64» та «шашки-100». Під керівництвом головного тренера-викладача вищої категорії Кузмінського Івана Даниловича діти продемонстрували чудову гру, вміння концентрувати увагу, просторове бачення ситуацій, здатність сприймати і виконувати поставлені завдання та міркувати. Підтримували та вболівали за юних шашкістів їх батьки.

У виді турніру «шашки-64» серед дівчат переможницями стали: перше місце  –  Орисенко Ніна; друге місце  – Ваць Вікторія; третє – Яремченко Марія. Серед хлопців в даній програмі перемогли відповідно: Щербань Микита, Іщенко Максим, Значенко Кирило. Дівчата-переможці «шашок-64» повторили свій успіх і в наступних змаганнях «шашки-100» та зайняли відповідні призові місця.

У хлопців перемогу здобули: перше місце – Лихопой Михей; друге – Лебедь Андрій; третє – Значенко Кирило.

Шашковий турнір, який проводиться всьоме, довів, що юні полтавці вміють перемагати, прагнуть розвивати свій інтелект, тренують мозок, поєднуючи гру в шашки та читання книжок.


Новини події

Сторінка читача

Пошук