Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Літературне турне «Гумова шия, або бібліотечна подорож»

Літературне турне «Гумова шия, або бібліотечна подорож»

15 вересня користувачі відділу дитячого та сімейного читання разом з бібліотекарями та героїнею твору Олени Колінько «Шпалереон» Рискою Золотавою вирушили у літературне турне  для відкриття і пізнання відомих країн світу: Франції, Німеччини, Італії, Великої Британії. А допомагали їм у цьому – цікаві книги.

          Під час мандрівки діти грали угру «Секрет рюкзака» та визначали за  народними прикметами погоду; випробовували себе у ролі англійського детектива та розкривали злочини. Так як детективу потрібно бути кмітливим під час розслідування, то учасники розшифровували ребуси та навіть витримали допит, зігравши у гру «Базіка».

 А головною подією стало вітання переможців конкурсу літніх читань «Промінець на книжковій полиці» та літературної гри «Гумова шия, або                    Т-подорож». Також було відзначено переможця  обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання»  від ПОБД ім. Панаса Мирного –ученицю 7- го класу гімназії №17 Вишню Софію.

Подарунком для всіх став вірш, написаний Борищук Софією, переможницею гри «Гумова шия» (6-й клас, гімназія № 13).

 Наприкінці літературного турне учасники заходу зрозуміли, що ніщо не збагачує людину так, як  мандрівка. І якщо  на даний момент немає можливості подорожувати там, де  б хотілося, засмучуватися не потрібно, адже це можна  зробити разом із книгами.


Новини події

Сторінка читача

Пошук