Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Тетяна Луньова: те, що я люблю»

«Тетяна Луньова: те, що я люблю»

27 жовтня у Полтавській обласній бібліотеці ім. Панаса Мирного відбулося зібрання бібліосалону «НадзвиЧАЙні історії». Цього разу на зустріч-презентацію завітала Тетяна Луньова, авторка книг для дорослих та дітей, мовознавець, викладач і еко-активістка.

Пані Тетяна презентувала гостям дві книги для дорослих: роман у новелах «24, або Те, що я люблю» і збірку літературно-художніх есе «Те, що можна написати тільки аквареллю». Також авторка представила новинку в розділі дитячої літератури «Червона панда на ім’я Феєрверк».

На зустріч із письменницею прийшли дорослі поціновувачі її прози та користувачі бібліотеки, які хотіли ближче познайомитися з плодами праці пані Тетяни. У невимушеній атмосфері учасники мали змогу поставити запитання про творчість та особисте життя авторки, обмінятися думками про сюжети її книг. Налаштувала гостей на ліричний лад Оксана Макарова, викладач флейти Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко. Вона виконала романтичні композиції «Аргентинське танго» та «Під небом Парижу».

Учасникам зібрання сподобалася сердечність і теплота зустрічі. По закінченню заходу всі охочі могли ознайомитися з книгами авторки, які є у фонді бібліотеки. Щиро дякуємо Тетяні Луньовій за візит!

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук