Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Уроки, які ніхто не хоче пропустити

7 листопада у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбувся шкільний тревел під назвою «Уроки, які ніхто не хоче пропустити». Учасниками заходу стали четвертокласники однієї з Полтавських ЗОШ. Працівники бібліотеки підготували для школярів пізнавальну інформацію про незвичайні уроки, які діти відвідують у різних країнах світу.

Перший урок: заняття у школах США, де діти разом із учителями ставлять різноманітні експерименти. Ведуча розповіла про найцікавіші досліди, які полтавські школярі зможуть виконати навіть самотужки. На наступному уроці діти «побували» в Башкирії – там учні займаються бджолярством. Потім школярі «відвідали» урок кібербезпеки в Ізраїлі та поміркували над перевагами і недоліками Інтернету, висловили думки щодо впливу Всесвітньої мережі на життя людини. Діти були у захваті від уроку серфінгу, звичного для австралійських школярів. Після вірменського заняття з народних танців малеча теж розім’ялася під запальні ритми. На останньому уроці всі «вирушили» в Японію на урок захоплення природою. Тут діти дізналися про давню японську традицію цукімі, що в перекладі означає  «споглядання Місяця / милування Місяцем».

А між «уроками» учні побували на веселій перерві. Ведуча підготувала добірку шкільних жартів, і запропонувала школярам самим зачитати їх та разом посміятися. Наостанок учні переглянули світлини найоригінальніших шкіл світу, як-от: найзеленіша школа у Франції, найяскравіша – у Швеції, плавуча школа-курінь – у Нігерії тощо. Наприкінці «навчального» дня діти змогли висловити свої враження про відвідані уроки та побажання щодо вдосконалення учбового процесу в полтавських школах.

За активність на «уроках» усі школярі отримали найвищий бал, а їхнім домашнім завданням буде ознайомлення із запропонованою на тематичному перегляді літературою.

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук