Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Година пам'яті Володимира Степанюка "А мрії клин за обрій ще летить…"

Година пам'яті Володимира Степанюка

"А мрії клин за обрій ще летить…"

 

10 березня у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса  Мирного відбулася година пам'яті відомого громадського діяча Полтавщини Володимира Степанюка. Він мав хист згуртовувати навколо себе видатних полтавців, активних громадських діячів, науковців, молодь, дітей, віднаходити в скрутний час всі можливості для проведення масових заходів з питань творення української держави, широкого відзначення як знаменних так і трагічних дат в історії України.

За ініціативою й активною участю Володимира Петровича було організовано багато заходів, до проведення яких долучилася і обласна дитяча книгозбірня. Серед них: Шевченківські читання, шашковий турнір, приурочений Шевченківським дням, обласний екологічно-правовий конкурс "Адвокати дозвілля", конкурс дитячого малюнка "Пам'ятай свій рід. Жертвам голодомору 1932-1933 рр. присвячується", круглий стіл "Пилип Орлик – перша Конституція України", творча зустріч "Ми користуємося фарбами, а пишемо серцем" та ін.

В годині пам'яті взяли участь учні 7-8 класів Полтавської ЗОШ № 36, гості з м. Канів – родини Носенків і Теряників, які знали особисто                               В. Степанюка та  громадські діячі  Полтави – В.  Шемчук, З. Коваленко,                   К. Калініченко. У їх виконанні прозвучала вірші Т. Г. Шевченка, великим шанувальником творчості якого був Володимир Петрович.

 

На завершення заходу всі бажаючі мали змогу долучитися до вишивання полотна-оберегу, присвяченого темі України та її визвольної боротьби за волю і незалежність. 


Новини події

Сторінка читача

Пошук