Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Відбувся науково-практичний семінар

Відбувся  науково-практичний семінар "Розвиток творчих здібностей учнів інноваційними засобами бібліотечної роботи"

 

19 квітня на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного відбувся  обласний семінар-практикум для методистів районних (міських) методичних кабінетів з бібліотечних фондів з проблеми: "Розвиток творчих здібностей учнів інноваційними засобами бібліотечної роботи". Організатор семінару – Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти   ім. М. В. Остроградського.

У рамках семінару розглядалися такі важливі питання як: формування національно-патріотичної свідомості школярів інноваційними засобами бібліотечної роботи,  художньо-естетичне виховання як пріоритетний напрямок розвитку творчих здібностей особистості, роль обласних дитячих конкурсів у творчому розвитку школярів, проектна  та  виставкова діяльність бібліотеки, шкільний бібліотечно-інформаційний центр як інноваційна модель бібліотеки та ін.   

В роботі науково-практичного семінару взяли участь і працівники Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.  Директор бібліотеки Митрофанова Л. І. у своєму виступі  наголосила на актуальності розвитку художніх і творчих здібностей дітей, підтримці інтересу до читання та багатогранність співпраці публічних і шкільних бібліотек у цьому процесі.  

Завідувач відділу масової роботи та творчих здібностей дітей обласної книгозбірні Вільхвик О. В. поділилася досвідом роботи бібліотеки з популяризації книги та читання як чинників розвитку творчих здібностей школярів.

У практичному блоці семінару Костенко Л. Л.,  бібліотекар  I категорії обласної дитячої книгозбірні, представила масовий захід для старшокласників  на тему: Японська мозаїка “Країна вранішнього сонця”.

 

 

  


Новини події

Сторінка читача

Пошук