Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ ПОЛТАВЩИНИ»

 

 

ВИЗНАЧЕНІ  ПЕРЕМОЖЦІ  III  (ОБЛАСНОГО)

ЕТАПУ  КОНКУРСУ

«НАЙКРАЩИЙ  ЧИТАЧ  ПОЛТАВЩИНИ»

 

 

25 квітня у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного в рамках Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2017» відбувся III(обласний) етап конкурсу «Найкращий читач Полтавщини».

Конкурс проходив за ініціативи Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного. Виборювати звання «Найкращого читача» та призову поїздку до м. Львів з’їхалися 40 юних читачів. Це – учні 6-х і 7-х класів, переможці  районних та міських етапів конкурсу з різних куточків  Полтавщини.

Почесними гостями на конкурсі були полтавська письменниця, кандидат філологічних наук Тетяна Луньова та голова Полтавського обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада», заслужений працівник культури  Валентина Шемчук.

Важливою умовою участі дітей у конкурсі була наявність читацького щоденника. Журі враховувало його зміст та оформлення, а наприкінці конкурсу власники кращих читацьких щоденників отримали призи.

Зважаючи на те, що 2017 рік оголошений Роком Японії в Україні, учасники конкурсу разом веселою Читаліною – мешканкою бібліотеки, потрапили до дивовижної Країни вранішнього сонця – Японії. На школярів чекала зустріч зі «справжньою» японкою, яка розповіла цікавинки про свою країну та представила літературу про Японію.

 

Багато з учасників III етапу гарно впоралися із завданнями конкурсу та все ж  перемогу здобули: серед шестикласників – Жемела Олександр з Шишацького району, а серед семикласників – Білашова Дарина з Карлівського району. Вони отримали почесне звання «Найкращий читач Полтавщини», головний приз – поїздку  на дитячий фестиваль «Книгоманія«   до міста Львів, а ще дипломи  і цінні подарунки від Управління культури Полтавської облдержадміністрації.

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук