Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

"Читацький медогляд "Читаміни для дитини"

Театралізований «Читацький медогляд

«Читаміни для дитини»»

 

11 травня учні 3-а класу Полтавської ЗОШ № 4 стали учасниками незвичного бібліотечного заходу, а саме "Читацького медогляду "Читаміни для дитини". Ідею проведення такого інноваційного заходу було придбано на VII Міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій "Бібліокре@тив – 2016".Автор ідеї Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки.

Під час  читацького медогляду "Бібліотекар-лікар" та його вірна помічниця  Читамінка  провели  для третьокласників поетапну книжкову діагностику – за допомогою спеціальних міні-тестів: "Мудрагелія", "Хто-хто в тобі сидить", "Квадратик чи драбинка", "Іграшка-талісман" та "Розпродаж у казковому магазині",  визначали читацькі інтереси та уподобання дітлахів. Кожен читайлик після "діагностики" отримав декілька читамінок з порадами щодо подальшого читання, а потім мав змогу обміняти  їх на цікаві книжки.

"Лікували" за допомогою читамінок у бібліотеці і мавпочку Авву-Нечитаву, а цікавим сюрпризом для всіх стала поява Бармалея-Читалея та пошуки літературних скарбів у відділі дитячого та сімейного читання.

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук