Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

ПРЕЗЕНТАЦІЯ «МУЗЕЙНОЇ АБЕТКИ-ПУТІВНИКА»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

«МУЗЕЙНОЇ АБЕТКИ-ПУТІВНИКА»

         Усі ми звикли знайомитися з експонатами музею, переміщуючись із однієї зали до іншої. Але 25 травня працівники бібліотеки у літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного презентували інший формат – «Музейну абетку-путівник».

         П’ятикласники ЗОШ № 8 знайомилися з музейними експонатами не лише під час екскурсії, а й крокуючи від літери до літери української абетки. На кожну літеру підібрані назви експонатів, які супроводжуються світлиною, загадкою, визначенням із словника чи уривком з вірша.

         Музейна абетка-путівник – це результат тісної і багаторічної співпраці бібліотеки та музею в царині музейної педагогіки. Сподіваємося, що цей оригінальний і корисний медіапродукт стане у нагоді в роботі з дітьми. За його допомогою можна не лише подорожувати музеєм, а й вивчати українську абетку.

 

         Ідея «Музею від А до Я» належить навчально-виховному комплексу «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради і була придбана на Міжрегіональному ярмарку бібліотечних іновацій «Бібліокреатив-2016», учасником якого є наша бібліотека.


Новини події

Сторінка читача

Пошук