Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Дублер-шоу "Бібліотекар на годину"

Дублер-шоу "Бібліотекар на годину"

 

 Цікаво та весело промайнули години, які користувачі із задоволенням провели в бібліотеці на дублер-шоу "Бібліотекар на годину". Вони як справжні бібліотекарі і обслуговували, і реєстрували читачів, проводили бесіди біля книжкових поличок, радили, що прочитати, брали участь у масових заходах, допомагали при обслуговуванні цілого класу.

 Закінчення дублер-шоу  припало на день проведення родинного свята "Веселкове диво – читаюча родина", під час якого до маленьких бібліотекарів приєдналися чотири мами, які провели рекомендаційні бесіди про книги іншим мамам. Всього ж в  дублер-шоу взяло участь 34 юних читача. Наймолодшій  учасниці – Симоненко Ілоні лише 5 років, але вона неодноразово із задоволенням приходила до бібліотеки та ще й подарувала на згадку про  свою роботу малюнки.

Дублер-шоу сподобалося і бібліотекарям і дітям. А ідея його проведення належить Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім.В.Лягіна і була придбана на Міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій "Бібліокре@тив-2016", учасником якого є і наша бібліотека.


Новини події

Сторінка читача

Пошук