Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Театралізоване розважальне свято "Мій друже, супутнику, книго моя, завжди там де ти, там – і я"

Театралізоване розважальне свято

"Мій друже, супутнику, книго моя, завжди там де ти, там – і я"

 

2 червня у бібліотеці відбулося  театралізоване розважальне дійство "Мій друже, супутнику, книго моя, завжди там де ти, там – і я", присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Його учасниками були діти із  пришкільних таборів ЗОШ № 8 ім. Панаса Мирного, гімназії № 17, Щербанівської ЗОШ Полтавського району та НВК № 85 м. Полтави.

Розпочалося свято урочистою ходою літературних героїв та читачів бібліотеки з гаслами про книгу та читання, після чого діти взяли участь у веселих конкурсах та естафетах. Під час свята можна було помандрувати океаном Розваг та відвідати безліч чарівних островів: Загадковий,   Швидкісний, Танцювальний, Пісенний та ін.

Особливою цікавинкою стало відвідування Театрального острова, адже на ньому дітей очікувала містерія за мотивами п’єси полтавського письменника Віктора Сердюка "Квітка папороті" у виконанні театру "Третій дзвоник".

Святковий настрій усім присутнім подарувала учениця 8 класу Полтавської гімназії № 17 – Линник Валерія виконанням композиції "Мова єднання".

На святі також презентовано виставку творчих робіт учасників Регіонального конкурсу шкільних малюнків "Права дитини", організованої Головним управлінням юстиції у Полтавській області та виставку "Книжковими стежками літа".

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук