Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Обласний шашковий турнір пам’яті Володимира Степанюка

Обласний шашковий турнір пам’яті Володимира Степанюка

 

10 вересня у бібліотеці пройшов обласний шашковий турнір пам’яті Володимира Степанюка, лідера просвітницького руху на Полтавщині, голови громадського Шевченківського комітету.Організаторами заходу виступили Управління у справах сім’ї та спорту Полтавської обласної державної адміністрації спільно з Полтавською обласною федерацією шашок осередку Федерації шашок України, Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного та Обласним комітетом з увічнення пам’яті Володимира Степанюка.

Від організаторів юних спортсменів привітали заслужений працівник культури України, член обласного комітету пам’яті В. Степанюка, голова Полтавського обласного відділення міжнародної організації «Жіноча громада»Валентина Шемчук та керівник гуртка «Шашки» Палацу дитячої та юнацької творчості, віце-президент Полтавської обласної федерації шашок Іван Кузьминський. Серед гостей спортивного дійства були президент Полтавської обласної федерації шашок осередку федерації шашок України, майстер спорту О. Передерій та неодноразовий чемпіон із гри в шашки Полтавської області і міста, кандидат у майстри спорту, член президії Полтавської обласної федерації шашок і батько за сумісництвом А. Лебідь. 

Змагання, як завжди відбулися, у дружній та по-спортивному напруженій атмосфері. Цього року призові місця розділили на 64-клітинковій дошці у групі молодших дівчат Орисенко Ніна – перше місце, Орисенко Тeтяна  - друге місце і бронзу виборола Ковальська Анастасія. Серед хлопців молодшої групи перемогу отримав Зінченко Кирило, срібло – Скареднов Микита і третє місце посів Данилевський Давид. У змішаній групі перше місце отримав Тороненко Дмитро, друге – Тонконог Микита і третє – Пантилеймоненко Катерина.

На 100-клітинній дошці призові місця розподілилися таким чином: перше – Лебідь Андрій, друге – Торонченко Дмитро, третє –Пантелеймоненко Катерина.

 

         Юні шашкісти, котрі отримали перемогу були нагороджені грамотами та медалями, крім того всі учасники турніру отримали солодкі призи.


Новини події

Сторінка читача

Пошук