Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Семінар та День китайської культури у бібліотеці

Семінар та День китайської культури у бібліотеці

28 - 29 жовтня за ініціативи Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім.  Панаса Мирного та Всеукраїнської асоціації традицій та культури Китаю відбулися дводенний безкоштовний семінар для батьків особливих дітей з діагнозами ДЦП, аутизму тощо, в рамках проекту «Чужих дітей не буває» та День китайської культури у Полтаві. Започаткував проект відомий професор Смолянінов Анатолій Григорович, який присвятив все своє життя роботі з дітьми.

Семінар та День культури пройшли за підтримки Горошоченка Віталія Павловича, голови обласного фонду «Полтавська битва», представника Всеукраїнської асоціації традицій та культури Китаю в Полтаві та Митрофанової Лариси Іванівни – директора обласної бібліотеки для дітей в Полтаві, де діє проект «Поки я хочу – я можу».

Заходи провів відомий в Україні та за кордоном майстер традиційної китайської медицини, знавець китайської культури та філософії Му Юйчунь та його учні Федорцов Володимир, Акопянц Михайло і Хажеєва Зульфія.

На дводенному семінарі батьків навчали допомагати своїм дітям у повсякденному житті, адже саме батьки щоденно знаходяться поруч з ними. Особливість методу полягає в тому, що корекція особливих дітей повинна здійснюватися постійно, щодня, періодично проходячи контроль у спеціалізованих центрах реабілітації, де діти стоять на обліку.

Згідно з прийнятою практикою, Му Юйчунь оглянув кожну дитину і дав індивідуальні рекомендації її батькам, а також навчив їх відповідним прийомам «точкового» масажу та іншим методам традиційної китайської медицини. Також для педагогів та зацікавлених батьків відбувся круглий стіл, де майстер поділився знаннями щодо роботи з цією категорією дітей.

Це був вже чотирнадцятий семінар для батьків особливих дітей, проведений майстром Му Юйчунем, в рамках проекту «Чужих дітей не буває» в Україні – Києві, Одесі, Вінниці, Ужгороді, Черкасах, Харкові, Херсоні, Познані, а тепер і в Полтаві.

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук