Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Урочисте нагородження переможців «Книжкові майстри «Моя Україна»

 

Урочисте нагородження переможців Міжрегіонального конкурсу

на кращу дитячу книжку-саморобку «Книжкові майстри «Моя Україна»

 

 22 грудня 2017 року  у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбулося Урочисте нагородження переможців Міжрегіонального конкурсу на кращу дитячу книжку-саморобку «Книжкові майстри «Моя Україна».

Конкурс проводився з ініціативи Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, дитячої центральної бібліотеки ім. О. С. Пушкіна Краматорської міської централізованої бібліотечної системи, центральної дитячої бібліотеки Маріупольської міської централізованої бібліотечної системи для дітей (Донецька область) та Районної бібліотеки для дітей  КЗ "Новопсковська  централізована бібліотечна система" (Луганська область).

Конкурс відбувався протягом липня-грудня цього року серед дітей: 6-9, 10-12 та 13-16 років і мав на меті покращити зміст і якість роботи бібліотек з патріотичного виховання дітей, мотивації їх до вивчення історії України та рідного краю, створення умов для реалізації  інтелектуальних і творчих здібностей, розвитку міжрегіонального культурного співробітництва між бібліотеками Полтавської, Донецької та Луганської областей, налагодження на творчих засадах діалогу між дітьми з різних регіонів України.

Номінації конкурсу: кращий поетичний твір; кращий прозовий твір; краще оформлення.

У конкурсі взяли участь діти із 3 областей України: Полтавської, Донецької та Луганської, а саме:  бібліотеки Полтавської області, що обслуговують користувачів-дітей, бібліотеки Краматорської міської ЦБС, Маріупольської міської ЦБС для дітей (Донецька область) та Новопсковської  ЦБС (Луганська область).

У Полтавській області переможцями стало 26 дітей із Гадяцького, Глобинського, Гребінківського, Котелевського, Кременчуцького, Лубенського, Полтавського, Семенівсьеого, Чорнухинського районів та м. Лубен.

На урочистості приїхали діти із Полтавської та Донецької областей, за допомогою скайпу  мали можливість приєднатися і діти із Новопсковської районної бібліотеки для дітей Луганської області. Дарунком для гостей були виступ лауреата всеукраїнських, міжнародних конкурсів з художнього читання студії «Арт-Браво!» Василенко Олександра з віршем «Моя Україна» та театралізована обрядова вистава «Чотири пори року до вас завітали про звичаї Полтавщини усім розказали» зразкового театру масових видовищ «Полтавські балаболки» під керівництвом Світлани Анатоліївни Долженко. Захід закінчився екскурсією нашим славетним містом Полтавою. 


Новини події

Сторінка читача

Пошук