Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Визначено переможців "Родинно-різдв’яного smart-шопінгу"

Визначено переможців "Родинно-різдв’яного smart-шопінгу"

Незвично, весело і цікаво провели користувачі відділу дитячого та сімейного читання Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного зимові свята, адже вони взяли участь у "Родинно-різдв’яному smart-шопінгу". Чому саме smart?  А тому, що в перекладі з англійської мови це слово означає – розумний! Учасники  шопінгу "заробляли"  новорічно-бібліотечну валюту – (НБВ)-Шишки завдяки своєму розуму та отримували  шалені бонуси!  Протягом місяця  (з 22.12 2017 по 22.01.2018 р.) вони відвідували різні локації, а саме: "Офіс Санти", "Приймальню Айболита", "Будуар ворожки", "Бібліо-салон Сніжинки-веселинки", "Детективне бюро "Нишпорка" Шерлока  Гавса", виконували цікаві завдання та на зароблену новорічно-бібліотечну валюту "купували" книжки. Всього за час шопінку "куплено" 642 примірника.

Так у локації  "Офіс Санти" читачі  заробляли  Шишки, відповідаючи на запитання  вікторини "Зимова круговерть", робили подарунки Санті – малюнки та різні поробки. А  у "Будуарі  ворожки" – відповідали  на каверзні перевернуті запитання циганки, із задоволенням "ворожили" за книгами та отримували справжні шишки з передбаченнями на 2018 рік.

"Бібліо-салон  Сніжинки-веселинки" запропонував учасникам smart-шопінгу взяти участь у створенні новорічної  гірлянди та виготовленні книжкових закладок. У цій локації було зароблено найбільше Шишок, бо наші читачі не тільки розумні, а ще й дуже творчі!

У "Детективному бюро "Нишпорка" Шерлока  Гавса" діти самостійно шукали у фонді відділу книги про собак та читали їх, адже за східним гороскопом 2018 рік є роком Собаки. А ще в цій локації  на читачів чекала  акція – "Зважені та начитані". Було виявлено, що  за період smart-шопінгу її учасниками прочитано аж 181 кілограм  книг.

"Приймальня Айболита" гостинно зустрічала всіх бажаючих  "полікувати" – підклеїти книги та виготовити найкращі «вітаміни» для книг – книжкові закладки.

Всього ж в smart-шопінгу взяли участь 72 учасника, в тому числі  – 14  родин. Було зароблено 1037 Шишок.

Серед переможців локацій:

"Офіс Санти" – Лєбєдєв Саша (Полтавська ЗОШ № 27, 7 кл.) та Лєбєдєв Максим (Полтавська ЗОШ № 27, 1 кл.);

"Бібліо-салон  Сніжинки-веселинки" – Лєбєдєва Оля (Полтавська ЗОШ № 27, 9 кл.);

 "Детективне бюро "Нишпорка" Шерлока  Гавса" – Міхайленко Даша (Полтавська гімназія "Здоров’я" №14, 4 кл.);

 

 "Приймальня  Айболита" – родина  Ільченків: мама – Тетяна  Миколаївна та доньки Віра (Полтавська ЗОШ № 10, 5 кл.) і Ксенія (дошкільник).

"Будуар ворожки" – Настя Поляк (Полтавська ЗОШ № 12, 7кл) та Ілля  Поляк (Полтавська ЗОШ № 12, 5 кл.)

 

Найбільш активний учасник Родинно-різдв’яного smart-шопінгу –Міхайленко Дар’я, учениця 4-б. класу гімназії" Здоров’я" № 14. Вона взяла участь у всіх локаціях, залучила до акції своїх друзів, прочитала найбільшу кількість книг за період акції  – 77, вагою майже 10 кілограм!

 

 

Висловлюємо щиру подяку  нашим колегам – бібліотекарям Центральної бібліотеки для дітей Херсонської ЦБС за цікаву ідею проведення заходу та всім його учасникам!


Новини події

Сторінка читача

Пошук