Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання

15 березня на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей                          ім.  Панаса Мирного відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання – 2018 "Ми читаємо завзято, а читання нам – це свято!".

 

Всеукраїнський тиждень дитячого читання щорічно проходить у березні, напередодні Міжнародного дня дитячої книги.  Цьогорічне свято книги для всієї України відкрилося у м. Полтава, на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей  ім. Панаса Мирного.

У фойє Полтавського академічного обласного театру ляльок   до уваги гостей свята було представлено яскраві цікаві книги, виставку робіт учасників Міжрегіонального конкурсу на кращу дитячу книжку-саморобку "Книжкові майстри "Моя  Україна"; виставку дитячих творчих робіт "Школи раннього розвитку"; виставку авторської  ляльки майстра hand-made та інтер’єрної ляльки Тетяни Філенко, виставку світлин про бібліотеку. Всіх,  і юних і дорослих привітно зустрічали та проводжали до глядацької зали веселі казкові герої та Читаліна. 

Зі сцени театру юних читачів та всіх, хто працює з книгою – письменників, видавців, бібліотекарів, вчителів  тепло привітала Алла Гордієнко – генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури України, президент Української асоціації працівників бібліотек для дітей. Алла  Іванівна також виконала приємну місію – зачитала вітальну адресу від Міністра культури України Євгена Нищука та вручила  нагороди колективу обласної дитячої книгозбірні від Президії Української асоціації працівників бібліотек для дітей і Національної бібліотеки України для дітей.

До урочистих привітань приєдналися заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь, тимчасово виконувач обов’язків директора департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, Заслужений працівник культури Валентина Вождаєнко, директор Національного видавництва дитячої літератури "Веселка" Олексій Бондаренко, директор Видавничого центру "Академія" Василь Теремко, поет Анатолій Качан. 

Вихованці театру масових видовищ "Полтавські балаболки" Полтавської міської школи мистецтв "Мала академія мистецтв ім. Раїси Кириченко", актори Полтавського академічного обласного театру ляльок, полтавські дитячі письменники Віктор Сердюк та Тетяна Луньова створили на сцені театру святкову атмосферу, присвячену книзі та бібліотеці.

Продовженням урочистого відкриття Тижня у Полтаві стали зустрічі видавців Василя Теремка з читачами бібліотеки-філії для дітей № 9 Полтавської міської ЦБС та Олексія Бондаренка і поета Анатолія  Качана  в Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного.

Поряд із просвітницько-розважальними заходами відбувся й тематичний круглий стіл "Посіємо в дитячі душі любов до книги", метою якого була організація фахового спілкування бібліотечних працівників з представниками влади, письменниками, видавцями.

 

Свято-відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання завершилося, але попереду ще багато захопливих подій: літературних вікторин і конкурсів, мандрівок, виставок, пізнавальних сафарі, трофі-рейдів, скайп-зустрічей, літературних дебютів, яскравих зустрічей із самим вічним і розумним – Книгою.


Новини події

Сторінка читача

Пошук