Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Рідна країна – безпечна країна»

29 березня у  Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбулася зустріч з лідером Громадського руху «Рідна країна» та  ініціатором  соціально-просвітницького   проекту    «Рідна   країна   –  безпечна   країна»  М.В.Томенком  і   Головою  київської     міської  організації      «Рідна країна»  О.В.Федоренком,  а  також  нагородження  переможців    обласного   етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: як треба поводитись на дорогах».

Організаторами конкурсу, що проходив з 12 жовтня по 20 листопада 2017 року серед учнів 1-4 класів, виступили Громадський рух «Рідна країна» та Українська асоціація працівників бібліотек для дітей. Конкурс мав на меті нагадати українським школярам про дотримання правил дорожнього руху та допомогти убезпечити їхнє життя.

У творчих змаганнях взяли участь 217 дітей з різних куточків Полтавщини. Учасники представили малюнки на тему конкурсу, а також  дізналися про те, як правильно та безпечно поводити себе на дорогах. Переможцями обласного етапу конкурсу стали: Стародубова Анастасія (м. Лохвиця), Шепель Артем і Самойленко Каріна (с. Яреськи Шишацького району).Вони отримали дипломи і подарунки від лідера Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенка. а кожному учаснику конкурсу будуть передані патріотичні флайтери – світловідбиваючі наклейки, значки, що яскраво світяться у променях автомобільних фар і служать для підвищення видимості пішоходів, велосипедистів тощо на дорозі у темний час доби.


Новини події

Сторінка читача

Пошук