Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

"Найкращий читач Полтавщини - 2018"

24  квітня 2018 р. у Полтавській обласній бібліотеці для дітей                         ім. Панаса Мирного відбувся  III (обласний) етап конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2018".

 

Організатором конкурсу на регіональному рівні є Полтавська обласна бібліотека для дітей  ім. Панаса Мирного за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. Щороку участь у конкурсі беруть від 6 до 7 тис. учнів 6-7 класів Полтавщини.

Як і в попередні роки, у  III (обласному) етапі конкурсу за почесне звання "Найкращий читач Полтавщини"змагалося 46 дітей, переможців                               II(районного/міського) етапу, найактивніші та найзавзятіші читачі із шкільних, сільських бібліотек, бібліотек ОТГ, міських, районних бібліотек для дітей. Важливою умовою участі у конкурсі була наявність читацького щоденника – журі брало до уваги його зміст та оформлення при нарахуванні балів.

Окрім літературних змагань, в яких юні читачі  показали свою ерудицію та знання літератури, діти також взяли участь у патріотично-військовому квесті, організованому ВГО "Українська асоціаціяінвалідів АТО. Полтавська філія Центр соціальної адаптації ветеранів АТО", майстер-класах з виготовлення ляльки-мотанки від майстра інтер`єрної ляльки Тетяни Філенко та з приготування полтавських галушок від Дениса Баранова, директора Першої галушкової мануфактури "Комора". Справжніми подарунками для всіх були виступи конкурсантів: декламування Лілією Невкритою власного  вірша, Владиславом  Сененком  та Ангеліною Давиденко української поезії, виконання танцю Лізою Тарановою. Наші кращі читачі виявилися талановитими у всьому.

Самим очікуваним звичайно ж був момент оголошення переможців                 III (обласного) етапу конкурсу. Нимистали: серед учнів 6-х  класів – Левченко Катерина з м. Лубни, а серед 7-х класів – Павелко Аміна з м. Хорол. Вони отримали дипломи і подарунки – цікаві дитячі книжки  від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації та головний приз змагань – поїздку  на дитячий фестиваль "Книгоманія", що відбудеться у травні в                    м. Львів.

 

 

Вітаємо всіх учасників із завершенням конкурсу, а переможцям бажаємо незабутніх вражень від фестивалю юних книгоманів!

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук