Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

ЛІТЕРАТУРНЕ ШАНУВАННЯ «ВОНИ ТЕЖ ВОЮВАЛИ: ПИСЬМЕННИКИ СВІТУ – НА ФРОНТАХ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ»

ЛІТЕРАТУРНЕ ШАНУВАННЯ

«ВОНИ ТЕЖ ВОЮВАЛИ:

ПИСЬМЕННИКИ СВІТУ – НА ФРОНТАХ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ»

(до Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги – 8-9 травня)

Друга Світова війна не даремно названа саме Світовою – у неї було втягнуто величезну кількість країн світу. І ця Світова війна вплелася у життєві шляхи відомих і талановитих письменників, що жили у різних країнах і на різних континентах. Саме з ними, з письменниками-воїнами, що наближали перемогу на фронті і у тилу, познайомилися 3 травня у бібліотеці восьмикласники Полтавської гімназії № 17 на Літературному шануванні «Вони теж воювали: письменники світу – на фронтах Другої Світової».

         Підлітки разом із працівниками книгозбірні згадали англійця Роальда Дала та француза Антуана де Сент-Екзюпері, які були військовими льотчиками-винищувачами, білоруса Васіля Бикова та українця Олеся Гончара, що пішли у молодому віці добровольцями на фронт, американця Ернеста Хемінгуея, який, будучи військовим кореспондентом, брав участь у військових діях в Європі, поляка Януша Корчака, який добровільно пішов до нациської кмери смерті разом із вихованцями єврейського сиротинця, директором якого він був.

         Учням також була запропонована для перегляду викладка художніх творів цих письменників, які прославили їх на увесь світ.


Новини події

Сторінка читача

Пошук