Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Підведено підсумки міні-дослідження «Чи існує читацький ген?»

Підведено підсумки міні-дослідження «Чи існує читацький ген?»

20 травня на родинному святі  у  відділі дитячого та сімейного читання відбулося незвичайне підведення підсумків міні-дослідження «Чи існує читацький ген?». На годину бібліотека перетворилася на Креатив-лабораторію «Booksген»,  в якій зустрічали гостей Професори-дослідники та Пані Синя Панчоха.

Присутні родини дізналися про результати дослідження, яке проходило у відділі протягом двох місяців. Це міні-дослідження, звичайно, не мало наукового підґрунтя, але на його основі юні дослідники зробили висновок, що незважаючи на широке впровадження комп’ютерних технологій та їх вторгнення в усі сфери життя, книга залишається невід’ємним джерелом інформації. А також те, що з читацьким геном не народжуються і він мало передається у спадок – його розвивають в процесі виховання.

З цікавістю Професори-дослідники визначали разом з присутніми батьками та  дітьми  "читацький ген" і дізнавалися про те, скільки спільного у їх читацьких смаках. А ще діти розкрили свої таланти та здібності у грі «Спадковість», взяли участь у руханці «Гусінь», виконали тестові завдання: «Веселка» та «Твоя рослина».

Справжнім подарунком для гостей був виступ юної поетеси, читачки бібліотеки, учениці 3 класу гімназії «Здоров’я» № 14 Лукової  Ані,. Її твори друкувалися у львівській газеті «Сузіря Фест».

На закінчення свята, читацькі родини створили книжкову виставку-пораду «Родинна бібліокомора». Кожен читач написав на «смайликах» назву своєї улюбленої книги, щоб порадити її для читання іншим сім’ям та об’єднати різні покоління у родинному читанні.

 Дякуємо Херсонській обласній  бібліотеці   для дітей ім. Дніпрової Чайки за цікаву ідею проведення міні-дослідження в родинній book-лабораторії! 


Новини події

Сторінка читача

Пошук