Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Веселими стежками літа

                                                                                                                                                  Веселими стежками літа 

 

 

 

 

                                                                                                                                         1 червня Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного спільно з Полтавською філією "Центру соціальної адаптації ветеранів АТО" та відділом кіновідеомистецтва КУ "Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи"  проведено  театралізоване літературно-розважальне свято "Веселими стежками літа", приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                Під час свята  діти з пришкільних таборів Полтавської гімназії № 6  та ЗОШ № 4 у складі зоряних екіпажів вирушили у космічну подорож аби виконати секретне завдання. Отримавши в центрі керування польотами Карти пошуків, вони відвідали різні космічні планети: "Правова", "Ерудит", "Таємна", "Спритна", "Влучна", "Майстерна"; розв'язували різноманітні завдання, брали участь у майстер-класі, змагалися у спритності та ерудованості, долали на своєму шляху різноманітні перешкоди і врешті-решт відшукали секретний код. Ним виявилося слово "ДРУЖБА". І справді, завдяки згуртованості та дружбі членам зоряних екіпажів вдалося виконати секретне завдання.

 

Для учасників святкового дійства презентовано також перегляд літератури "Якось у Всесвіті", присвячений космічній тематиці.

Час свята швидко збіг, але літні канікули тільки розпочинаються. І до них Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного в рамках проекту "Нестандартні літні читання-2018" підготувала багато цікавих заходів, серед яких: розважальний книгосеріал, медіа-гра, конкурсна програма, лялькове попурі, конкурс літніх читань, книжкові виставки, перегляди мультиплікаційних та кінофільмів на "Книгокінопорталі" тощо. 

Отож  літо розпочалося і бібліотека запрошує всіх до книжкових пригод!

 

 

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук