Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Увага КОНКУРС

 

Всеукраїнський творчий конкурс для дітей «Урок Казки»

Увага! 

Всеукраїнська громадська організація „Дитинство” та ТОВ „Атасов Сінема Груп” оголошує Всеукраїнський творчий конкурс для дітей «Урок Казки»


Номінація «КАЗКОВА КРАЇНА»

(сценарії, створення авторської казки, можливо додаткове ілюстрування творів) - літературні твори за тематикою казок: авторські казки, розміром не більше 3 сторінок формату А4. До участі запрошуються діти віком від 6 до 16 років. Можлива команда (до 15 осіб) чи індивідуальна участь.


Роботи оцінюються журі за критеріями: цікавість сюжету, відповідальність казкової тематиці, грамотність написання тексту, культура оформлення матеріалу на конкурс (ілюстрації, зображення головних героїв).


Про більш детальні умови участі в Конкурсі можна дізнатися в нашій бібліотеці чи на сайті: www.dutunstvo.com

 


 

Конкурс творческих работ «Экология души, природы, жизни», посвященный творчеству Г. Н. Троепольского

ВНИМАНИЕ!!!

Страноведческий информационно – образовательный центр библиотека № 32 им. Г. Н. Троепольского МБУК «ЦБС» г. Воронежа объявляет о начале Конкурса, который будет проходить до 5 ноября 2013 года.

Номинации Конкурса:

1. «Живой мир нашего города» (творческие работы – прозаические произведения могут быть представлены в форме рассказа, очерка, эссе, сказки, фельетона);

2. «Мир природы, мир души» (поэтические произведения экологической направленности);

3. «Тропинка к Троепольскому…» (слайд – фильм, посвященный жизни и творчеству Г. Н. Троепольского)

Требования к работам: поэтическое или прозаическое произведение объемом не более 3-х страниц форматом А-4; слайд – фильмы в формате AVI, MPEG4, WMV, MPG. Продолжительность по времени не более 5 минут объемом до 20 Мб.

К участию приглашаются дети от 9 до 17 лет. Конкурс проводится в 2-х возрастных группах: 9-12 лет и 13-17 лет.

Критерии оценки работ: авторское сочинение, раскрытие темы, оригинальность работы, доступная манера изложения, грамотность написания, качество исполнения работы.

Более детальную информацию про Конкурс можно узнать здесь: www.bibliobudni.blogspot.comУвага!

З 1 червня розпочався Всеукраїнський Конкурс дитячої творчості на виготовлення кращої книги – саморобки

«Дитячі історії про найголовніше»

Організатором Конкурсу є Міністерство культури України

Конкурс проводиться в двох номінаціях: індивідуальні та колективні роботи. До участі запрошуються діти у трьох вікових категоріях:

Читачі – учні 1- 4 класів;

Читачі – учні 5-8 класів;

Читачі – учні 9-11 класів;

Строки проведення: Перший тур з 1 червня по 1 вересня 2013 року на обласному рівні; Другий тур відбудеться у місті Києві з 2 вересня по 1 грудня 2013 року.

Критерії оцінки робіт: учасники Конкурсу кожної номінації та вікової категорії готують книжку-саморобку, яка має бути яскравою, гарно оформленою, за змістом і жанром за такими напрямами: шкільні, особисті, родинні історії; звичаї, традиції, обряди та історичні нариси про край, культурні скарби рідного народу, любов до Вітчизни.

Книжка-саморобка має бути виконана на аркушах формату А4 за допомогою різних технік, з використанням будь-яких матеріалів.

Подробиці можна дізнатися на сайті: www.chl.kiev.ua або в нашій бібліотеці.Новини події

Сторінка читача

Пошук