Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Шашковий турнір пам’яті Володимира Степанюка

Обласний шашковий турнір пам’яті Володимира Степанюка.

8-9 вересня 2018 року відбувся обласний шашковий турнір пам’яті Володимира Степанюка, організаторами якого виступили Полтавська обласна державна адміністрація спільно з Полтавською обласною федерацією шашок, Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного та обласним комітетом з увічнення пам’яті Володимира Степанюка. В турнірі взяли участь 45 дітей. Переможцями стали:

В номінації «Шашки–100»:

перше місце – Пустовойтенко  Андрій,  друге – Хоменко  Давид, трете – Ваць Вікторія (вікова категорія «Юні надії»);: перше – Липай  Мехей, друге – Щербань Микита, трете – Іщенко Максим (вікова група «Міні кадети»).

В номінації «Шашки-64»:

перше місце –Плюхін Роман, друге – Пустовойтенко Андрій, трете – Пічагов Данило («Юні надії хлопці»);

перше місце –Орисенко Олена, друге – Ваць Вікторія, трете – Орисенко Тетяна («Юні надії дівчата»);

перше місце –Лебідь Андрій, друге – Щербань Микита, трете – Значенко Кирил («Міні – кадети»);

перше місце – Аксюк Владислав, друге – Пантелеймоненко Катерина, трете – Тонконог Микола («Кадети – старші»). 

 Діти не тільки змагались, але й мали змогу дізнатись цікаву інформацію про історію виникнення шашок, завзято давали відповіді на запитання вікторини, а також переглянули цікаві мультфильми, де казкові герої грали і вчились грати в шашки. З привітальним словом до юних спортсменів звернулись заступник голови обласного комітету з увічнення пам’яті Володимира Степанюка Валентина Шемчук, директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного Лариса Митрофанова, керівник гуртка «Шашки» Палацу дитячої та юнацької творчості, віце-президент Полтавської обласної федерації шашок Іван Кузьмінський та неодноразовий чемпіон із гри в шашки Полтавської області і міста, кандидат у майстри спорту, член президії Полтавської обласної федерації шашок і батько за сумісництвом Андрій Лебідь.

       Переможці нагороджені грамотами та медалями, крім того всі учасники турніру отримали солодкі призи.


Новини події

Сторінка читача

Пошук