Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

StoryTime або Час Читання в бібліотеці

StoryTime або Час Читання в бібліотеці

21 січня до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного вдруге  завітала  волонтер Корпусу Миру США в Україні Рейган Дуекер. І знову всі бажаючі мали змогу зануритись до чарівного світу англійської мови.

Та цього разу StoryTime розпочався незвичайно – учні 3-в класу Полтавської гімназії № 6, а також інші користувачі бібліотеки, які приєднались до заходу, приготували для Рейган сюрприз – заспівали англійською приспів із пісні групи AbbaHappyNewYear” та влаштували феєрверк із яскравих конфеті. Таким чином вони хотіли привітати гостю зі святами, подякувати за її роботу, а також подарувати всім святковий настрій. Рейган була дуже розчулена та приємно здивована таким щирим проявом дитячої уваги.

Під час StoryTime Рейган читала дітям книгу “SnowedinBarbaraM. Lucas про дівчинку і хлопчика, які жили в далекому 1915 році в хатинці з татом і мамою, і про те, як вони під час снігових заметів, коли були відрізані від усього світу, розважали себе без електронних пристроїв, телебачення та будь-яких благ цивілізації.

Діти не тільки слухали волонтера, а й вели з нею активний діалог, за допомогою бібліотекаря перекладали текст, відповідали на актуальні запитання щодо залежності сучасних дітей від електронних пристроїв та пропонували свої варіанти цікавого дозвілля без будь-яких девайсів.

А наприкінці заходу читачі запропонували свої варіанти перекладу назви книги, яку вони прослухали.

Наступний Story Time вже незабаром. Слідкуйте за об’явою на сайті бібліотеки. І до нової зустрічі!


Новини події

Сторінка читача

Пошук