Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Бібліоланцюжок «Модна читанка»

Бібліоланцюжок   «Модна читанка»

(Огляд літератури з елементами театралізації)

 

7 лютого  третьокласники  Полтавських гімназій № 6 та № 14 цікаво та змістовно провели позашкільний час в бібліотеці. Разом з кумедними героями – черв’ячками ТУТ і ТАМ   знайомились з книжковими новинками та розвивали свої читацькі здібності та вміння. «Модна читанка»  переконала дітей, що  читання у нас – модне заняття!

Експерти-черв’ячки познайомили  юних користувачів з дотепною, пізнавальною книжкою Кузька Кузякіна «Біла трішки, чорна-пречорна книжка». Дітей вразили відомості про альбіносів, природу чорного та білого кольорів, таємниче Чорне болото, Чорний ліс… Вони залюбки «погралися» з «чорними» словами і розгадали недомовки і загадки «білих» слів.

Бібліоланцюжок  познайомив дітей також з трилінгвом  Олега Чаклуна                   «Танок сніжинок», віммельбухом Агнешки Совінської «Вітамінки»  та книжками-пазлами і розмальовками.

Разом діти створили  свої диво-сніжинки, переглянули буктрейлер до казки О. Чаклуна, розгадали зашифроване послання та відпочили під час релакс-хвилинки  «Милування заходом сонця».

 

Діти  та черв’ячки ТУТ і ТАМ  домовились про нову зустріч з цікавими книжками.


Новини події

Сторінка читача

Пошук