Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Автограф-сесія з полтавською письменницею Тетяною Рубан

Автограф-сесія з полтавською письменницею Тетяною Рубан

  2 квітня у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбулася автограф-сесія учнів 6-Б класу Полтавської ЗОШ № 37 з молодою талановитою полтавською письменницею Тетяною Рубан. Тетяна Володимирівна – авторка оповідань, які увійшли до збірок «Героям слава» та «Незалежність України», співпрацює з багатьма періодичними виданнями для дітей.

У 2017 році вийшла у світ її книга «Нічийні», яка  майже відразу потрапила до ТОП-10 найпопулярніших книжок серед школярів. Книга дуже життєва і повчальна. Адже діти, які пізнають цей світ, уперше стикаються з багатьма проблемами, які не можуть самостійно розв’язати. І таким першим кроком до дорослого життя, першим містком між дітьми і дорослими може стати книга Тетяни Рубан «Нічийні». Твір легко читається і доступний для дитячого розуміння.

Під час зустрічі авторка розповіла школярам, чому вирішила написати саме книгу для підлітків і про підлітків; зупинилася на цікавих моментах її створення; зачитала уривки з твору та відповіла на численні запитання дітей.

На згадку про зустріч відбулися традиційні фото і автограф-сесії. Сподіваємось, що зустріч з письменницею залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.


Новини події

Сторінка читача

Пошук