Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

ЛітФонтан у Полтаві

ЛітФонтан у Полтаві

 

Вже давно стало доброю традицією запрошувати письменників на гостини до обласної дитячої книгозбірні. І сьогодні ми радіємо з того, що список почесних гостей поповнився відомими  іменами.

Так у рамках проекту «Українські акценти» та з ініціативи ЛітФонтан

3 травня до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного завітали: письменник, автор поетичних і прозових творів для дітей, перекладач, головний редактор видавництва «Фонтан казок», один з найулюбленіших письменників сучасних дітей Іван Андрусяк та письменник, книжки якого вподобали вже досить багато дітей Олег Чаклун, а також  молода, талановита українська письменниця, наша землячка Олена Колінько. 

Під час зустрічі учні 4-Г класу  Полтавської ЗОШ № 27 мали змогу поспілкуватись зі своїми улюбленими письменниками, задати безліч різноманітних запитань  про творчість і плани на майбутнє.

Найзагадковіший, київський казкар і фантазер Олег Чаклун у веселій формі познайомив дітей зі своїми героями. А улюбленець всіх дітей Іван Андрусяк  почитав свої веселі віршики та «полякав» дітей Чакалкою і Чупакаброю.

Діти і дорослі отримали позитивні враження, взяли автографи та зробили пам’ятні світлини на згадку.


Новини події

Сторінка читача

Пошук