Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Патріотичний квест «Уроки мужності»

1 травня 2019р. Полтавська обласна бібліотека для дітей імені Панаса Мирного спільно з Полтавською філією ВГО «Українська асоціація інвалідів АТО» та ГФ «Доброволець», за підтримки Виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради, Полтавського обласного військового комісаріату; 
Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку; 
179-ого об`єднаного навчально - тренувального центру військ зв'язку в/ч – А 3990;18-тої окремої бригади армійської авіації; військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, ГО «Єдність та братерство» провели спортивно – патріотичний квест «Уроки мужності» на базі Полтавської гімназії № 33. Захід розпочався з показового виступу спортсменів Полтавської обласної федерації Кіокушин карате. 
Протягом свята на учасників чекали не тільки військово-спортивні, але й інтелектуальні завдання під рубриками: «Знавці історії», «Я люблю Україну», «Книжкова» та ін. Присутні діти і усі глядачі мали змогу роздивитися, потримати в руках і навіть приміряти військове приладдя, зброю та амуніцію, розпитати у військових про службу та різновиди зброї, ознайомитися з технічними та тактичними характеристиками великокаліберної зброї та із засобами персонального захисту, навчитися надавати первинну допомогу, тощо .Дякуємо всім учасникам та небайдужим!!! Окрема подяка давнім друзям та партнерам бібліотеки Полтавськії філії ВГО «Українська асоціація інвалідів АТО» та ГФ «Доброволець»!!


Новини події

Сторінка читача

Пошук