Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Найкращий читач Полтавщини 2019

Ось і завершився такий довгожданий  щорічний обласний конкурс «Найкращий читач Полтавщини – 2019»! Учасники  показали неабияку спритність, ерудованість, начитаність та витривалість! 55 дітей прийняли участь у ІІІ (обласному) етапі цього року. Перемогу здобули:

6 клас

І місце Савченко Юлія (м. Лубни);

ІІ місце Давидова Анастасія (Великобагачанський район);

ІІІ місце Ревуцька Юлія (Лубенський район)

 

7 клас

І місце Сененко Владислав (Лубенський район)

ІІ місце Задорожна Валерія (смт Котельва)

ІІІ місце Гнатик Артем (Миргородський район)

 

Переможці були нагороджені дипломами  Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА   І, ІІ та ІІІ ступенів та цінними подарунками. 

 

 

Після насиченого конкурсного дня  та перегонів за омріяну перемогу учасники, разом із своїми супроводжуючими, прийняли активну участь у військово – патріотичному квесті «Worldofbooks» у селищі Лісок. А по закінченню квесту і проходженні усіх локацій присутніх пригощали справжньою солдатською кашею.

 

 

Колектив Полтавської обласної бібліотеки для дітей  ім. Панаса Мирного від усієї душі вітає переможців та висловлює щиру подяку всім, хто залишився сьогодні небайдужим та зробив це свято для дітей Полтавщини,  а саме: Полтавській філії ВГО «Українська Асоціація інвалідів АТО» та  ГФ «Доброволець»; ГО «Єдність та братерство»;  179 об’єднаному навчально – тренувальному центру військ зв’язку та Департаменту культури і туризму Полтавської ОДА. 


Новини події

Сторінка читача

Пошук