Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Сімейна естафета «Родинна пробіжка + книжка»

Сімейна естафета «Родинна пробіжка + книжка»

     2 червня 2019 року у відділі дитячого та сімейного читання відбулося родинне свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Бібліотека відчинила гостинно двері для батьків, яким небайдужа доля своєї дитини, а також їх дітей, які завітали на свято.

Сьогоднімоднобути здоровим, їсти корисні продукти, займатися спортом, мати гарний настрій. Але для того, щоб бути здоровим, треба дотримуватися багатьох чинників. Учасники свята змагалися , виконуючи завдання бібліотекарів, передавали естафетну паличку від однієї локації до іншої, а саме : «Встигайлики», «Гігієнознавці», «Спортсмени», «Загартувальники», «Смачноїжки», «Повітролюбчики». Кожну локацію представляла певна книга.

Діти робили зарядку, грали у різноманітні ігри, відповідали на питання «Спортивної вікторини», отримали інформацію про вітаміни та ознайомилися з «Топ – десяткої шкідливої їжі». Батьки отримали Памятки  про спортивні гуртки, в яких враховуються  психологічні особливості дитини.

       На згадку про  родинне свято і як символ того, що в майбутньому кожен із відвідувачів бібліотеки може стати чемпіоном, діти отримали браслети чемпіонів!


Новини події

Сторінка читача

Пошук