Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

У Лубнах відбувся виїзний семінар-практикум

У Лубнах відбувся виїзний семінар-практикум

 

23 – 24 жовтня 2019 року на базі  Лубенської міської  бібліотеки для дітей відбувся виїзний семінар-практикум для працівників районних, міських бібліотек для дітей, головних бібліотек об’єднаних територіальних громад "Модернізація змісту діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей Полтавщини в реаліях сьогодення".

Професійне зібрання організоване та проведене Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. Проводився семінар-практикум в рамках реалізації бібліотечного проекту "Територія бібліотечного успіху", що має на меті створення оптимальної моделі підвищення професійної кваліфікації бібліотекарів Полтавщини, що працюють з користувачами-дітьми; оперативної трансляції найбільш цікавого і значущого в роботу бібліотек області; навчання навичкам інноваційної творчості в професійній діяльності.

Перед початком семінару до його учасників з вітальними словом звернувся начальник Управління культури і мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради Юрій Литовченко, який відзначив  важливу роль бібліотек, книги та читання у вихованні майбутніх громадян країни.

В рамках професійного зібрання відбулися зустрічі з координатором науково-практичних міжнародних конференцій з медіаосвіти та медіаграмотності, тренером та менеджером медіаосвітніх програм Академії української преси, науковим співробітником відділу кіномистецтва  і телебачення ІМФЄ  Оксаною Волошенюк та продюсером анімаційних фільмів, директором "Кей анімейшен студії", керівником проекту "Літературний кіноурок" Іриною Сахалтуєвою; обмін думками про складові  успіху сучасної дитячої бібліотеки; впровадження в роботу інноваційних ідей, придбаних на Міжрегіональному ярмарку "Бібліокре@тив-2019"; планування роботи на 2020 рік. Коло питань, що розглядалися, стосувалися діяльності сучасної дитячої бібліотеки з краєзнавства, як джерела національно-патріотичного, естетичного та творчого розвитку підростаючого покоління; основ медіаграмотності та методики донесення їх до користувачів бібліотеки; кінограмотності, як елементу медіаосвіти; нормативно-правової бази діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей; актуальних питань та можливостей бібліотек для дітей в ОТГ; шляхів співпраці бібліотеки та громади, формування інформаційного та дозвіллєвого простору бібліотеки, соціального партнерства, ефективних форм діяльності книгозбірень у залученні дітей до книги та читання.

 Незабутні враження бібліотекарі отримали й від творчої зустрічі з громадським діячем, бандуристом-вокалістом  Віталієм Морозом.


Новини події

Сторінка читача

Пошук