Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Романтика Дикого Заходу в бібліотеці

 

14 лютого з нагоди Дня всіх закоханих у бібліотеці відкрився бібліосалун «Під прицілом Купідона», який відвідали студенти Полтавського політехнічного коледжу Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Привітала гостей бібліосалуну Лариса Іванівна Митрофанова, директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного. Також на відеозв’язок вийшли учасники заходу до Дня всіх закоханих, що тривав  у Національній бібліотеці для дітей (м. Київ), і обмінялися з нашими гостями найкращими побажаннями.

 На святкування випадково потрапили бандитки Сара й Мері, які влаштували справжню розважальну програму. Разом із ними гості бібліосалуну співали караоке, танцювали,  складали кумедні новини, вчилися розуміти одне одного без слів. А дівчата під час випробування з надувними кульками мали змогу перевірити на витривалість своїх кавалерів.

 

Надзвичайно цікавим та захоплюючим був візит ворожки Всебачучої Люсі, яка передбачала майбутнє та ворожила на кохання по книгах, картах і ромашках всім охочим. Крім того, учасники активно приєдналися до майстер-класу зі створення спільної валентинки з паперових троянд, підготовлений працівниками нашої бібліотеки.


Новини події

Сторінка читача

Пошук