Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Зіграємо книгу» в бібліотеці

«Зіграємо книгу» в бібліотеці

21 лютого вихованці Полтавського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітали в бібліотеку на книжковий let`s play «Зіграємо книгу».

Діти пригадали книги й мультфільми, головним персонажем яких є вовк, та зацікавлено слухали пізнавальну інформацію про цих благородних тварин. Позитивні емоції в учасників дійства викликав візит Вовка з книги Крістін Номан-Віллемін та Анік Массон «Великий злий вовк, який хотів, щоб його любили». Разом із ним діти та їхні батьки виконували корисні вправи з йоги, насолоджувалися розслаблюючою музикою, дивилися мульт-асорті та слухали кумедні історії, споглядали світлини величних вовків і грайливих вовченят.

Неабияк зацікавили учасників заходу книги з тематичного перегляду літератури.  Тут знайшлися видання не лише про вовків, а і про мешканців океанів, пустель, лісів, а також захоплюючі інтерактивні книги про лицарів, піратів, принцес. Приємно вразили дітей подарунки, які їм презентував Вовк в подяку за теплу зустріч і любов, що вони випромінюють.


Новини події

Сторінка читача

Пошук