Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

До зустрічі весни – готові!

До зустрічі весни – готові!

23 лютого в бібліотеці відбулися заняття «Школи раннього розвитку» та «Академії батьківської мудрості» на тему «Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо», яке відвідали наші наймолодші користувачі та їхні батьки.

Малеча з радістю виконувала розвивальні мовленнєво-рухові вправи, вгадувала мелодії відомих композиторів, які оспівували весняну пору, насолоджувалася звуками весняного лісу, переглядала мультфільми та слухала вірші про зустріч весни. Налаштували присутніх на позитивний лад пісні, присвячені пробудженню природи після зимового сну, у виконанні учасників гуртка «Семинотка». І дорослих, і малят надзвичайно зацікавила вікторина, під час якої вони відгадували відомі казки про зиму й весну.

Пізнавальною для всіх була інформація про весняні свята, їх основні атрибути, народні традиції відзначення та погодні прикмети. Учасникам заняття представили добірку книг і поетичних збірок про весну та інші пори року, які допоможуть дітям відкрити красу, загадковість, багатство рідної землі.

Також усі охочі змогли приєднатися до майстер-класу зі створення кульбабок із паперових серветок. Крім того, батьки мали змогу отримати консультацію психолога та поставити запитання юристу.


Новини події

Сторінка читача

Пошук