Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Нескорена українська душа

Нескорена українська душа

24 лютого старшокласники однієї з полтавських шкіл побували на театралізованому бібліоперформансі «Українкою я народилася», присвяченому непересічній долі геніальної письменниці та культурної діячки Лесі Українки.

У форматі електронної гри під назвою «Леся Українка: відома й невідома #чи вірите ви, що…» учні заново відкрили для себе особистість цієї мудрої, сильної жінки та помандрували цікавими сторінками її життя. Школярі переглядали зворушливі відеосюжети про нещасливе кохання письменниці та самопожертву заради чоловіка, який її геть не любив. Захоплення у присутніх викликала історія боротьби жінки з тяжкою хворобою.

Чи не найбільше зацікавила учасників заходу позиція Лесі Українки щодо питання патріотизму, подивувало  сприйняття нею довколишнього світу і природи, у якому вона випереджала свій час. Учні переконалися, що порушені в її творчості проблеми лишаються актуальними й понині, про що свідчить всесвітнє визнання драми-феєрії «Лісова пісня». Крім того, ближчому знайомству школярів із особистістю Лесі Українки сприяли тематичні книги, представлені на перегляді літератури.


Новини події

Сторінка читача

Пошук