Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Прес-реліз

Прес-реліз

5-6 листопада 2013 р. на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей проходить науково-практична конференція працівників районних (міських) бібліотек для дітей «Дитяча бібліотека та читання в сучасному інформаційному просторі». Конференція добре знана серед спільноти дитячих бібліотекарів-професіоналів Полтавщини, оскільки є творчим майданчиком для їхнього професійного спілкування, сприяє удосконаленню бібліотечного обслуговування дітей та підлітків, зміцненню співпраці дитячих бібліотек з установами та закладами, що виховують підростаюче покоління. Зберігаючи традиційні форми роботи та активно використовуючи нові технології, бібліотеки для дітей займають важливе місце не лише в освітньому процесі, але й в процесі формування особистості та її світогляду.

Серед учасників конференції – працівники районних та міських бібліотек для дітей з усіх куточків Полтавщини, колеги з різних бібліотек м. Полтави, гості.

Тема науково-практичної конференції відображає тенденції сучасного суспільства, яке буде змінюватися швидкими темпами і надалі, а бібліотеки у таких умовах мають посісти належне місце у його розвитку, бути у центрі культурно-інформаційного простору, виконуючи головне своє завдання – служити на благо дитини.

Мета нашого зібрання – пошук моделей нового розвитку бібліотек і визначення необхідних кроків, які забезпечать життєздатність та поширення інновацій для успішного розвитку бібліотек Полтавщини для дітей.

Хотілося б, щоб конференція стала святом розуму, прогресу, взаємного спілкування, а також підтвердженням тому, що без дитячої бібліотеки немає майбутнього!


Новини події

Сторінка читача

Пошук