Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Підведено підсумки обласного конкурсу «Прикрасимо книжковий дім»

Протягом червня – листопада 2013 року на Полтавщині проходив обласний конкурс «Прикрасимо книжковий дім» організований з ініціативи обласного управління культури Полтавської облдержадміністрації та обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного. Конкурс мав на меті підтримати творчу ініціативу бібліотечних працівників у розробці та оформленні інтер’єру приміщень бібліотек, створенні комфортних умов для обслуговування користувачів.

На Конкурс  представлено 54 роботи від колективів 17 районних бібліотек для дітей, Полтавської, Комсомольської міської ЦБС, Кременчуцької міської ЦБС для дітей та Лубенської міської бібліотеки для дітей.                       

 

За результатами Конкурсу переможцями стали у номінаціях:

«Краща ігрова зона» – колектив Лубенської міської бібліотеки для дітей;

«Краща зона відкритого доступу» – колектив Великобагачанської районної бібліотеки для дітей;

«Краща читацька зона» – колектив Решетилівської районної бібліотеки для дітей;

«Краща інформаційна зона» – колектив бібліотеки-філії № 6 Полтавської міської ЦБС.

 

Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками управління культури Полтавської обласної державної адміністрації. Грамотою Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного відзначено колектив Полтавської районної бібліотеки для дітей за естетичну привабливість, інноваційність, оригінальність дизайну приміщень бібліотеки та функціональність використання простору.

 

 

Вітаємо!


Новини події

Сторінка читача

Пошук