Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Обласний семінар-практикум "Бібліотечні сервіси для дитини"

Обласний семінар-практикум "Бібліотечні сервіси для дитини"

5 листопадав онлайн-режимі на платформі ZOOM відбувся обласний семінар-практикум для працівників районних (міських) бібліотек для дітей, бібліотек об'єднаних територіальних громад "Бібліотечні сервіси для дитини", організований Полтавською обласною бібліотекою для дітей ім. Панаса Мирного. Метою семінару, до якого долучилося 64 учасника, було підвищення кваліфікації бібліотечних працівників  в напрямку впровадження нових послуг та інформаційних продуктів, розвитку онлайнових сервісів; трансформації соціальної місії та інформаційної функції бібліотеки в сучасних умовах.

У роботі семінару взяли участь провідні фахівці Національної бібліотеки України для дітей: заступник генерального директора з науково-методичної  роботи Полікарпова Людмила Петрівна, завідувач відділу науково-методичної роботи і бібліотечного маркетингу Кузілова Тетяна Михайлівна, завідувач відділу обслуговування дітей середнього і старшого шкільного віку та організаторів дитячого читання Невмержицька Наталія Мартинівна, завідувач сектору бібліотечної реклами  відділу соціокультурної роботи Кислова Олена Петрівна, а також директор Львівської обласної бібліотеки для дітей Лугова Лариса Анатоліївна.

Також реалізуючи Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво між обласними державними адміністраціями Полтавської та Кіровоградської областей до участі в семінарі долучилися працівники відділу дитячого та сімейного читання Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т. Г. Шевченка – Ігнатова Юлія Анатоліївна та Бучукурі Оксана Станіславівна.

 У рамках професійного зібрання були обговорені питання: надання бібліотечних послуг користувачам-дітям та популяризація книги і читання у віртуальному просторі в умовах дистанціювання, їх плюси та мінуси; бібліотечні онлайн-проєкти, як засіб комунікації з користувачами під час карантину; ключові показники ефективності бібліотечної діяльності у соціальних мережах, соціокультурна діяльність: новий формат та можливості; планування роботи бібліотек на наступний рік. Під час практичних виступів учасники семінару ділилися своїм досвідом роботи, ознайомилися з новими напрацюваннями та обговорили проблеми, що цікавлять бібліотечних працівників.

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук