Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Бібліотеки для дітей на ринку сучасних культурних послуг

Бібліотеки для дітей на ринку сучасних культурних послуг

10-11 листопада директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей      ім. Панаса Мирного Лариса Митрофанова  взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції директорів обласних бібліотек для дітей «Бібліотеки для дітей на ринку сучасних культурних послуг», організованій Національною бібліотекою України для дітей на платформі ZOOM. Було представлено досвід роботи в умовах пандемії з теми  "Бібліотека в інтерактивному середовищі: практичний аспект".         

Учасники онлайн-конференції обговорили такі важливі та актуальні питання як: діяльність спеціалізованих бібліотек для дітей у сучасних умовах; роль бібліотеки у процесі реалізації культурної політики як одного із стратегічних напрямків розвитку держави; проблеми та перспективи функціонування закладів культури в об'єднаних територіальних громадах; впровадження сучасних бібліотечних послуг для якісного обслуговування читачів-дітей; підвищення громадського інтересу до бібліотеки як центру інноваційного розвитку громади та ін.

Завдяки онлайн-конференції  відбувся оперативний обмін інформацією та вироблено спільні рішення щодо подальшої діяльності дитячих бібліотек України на ринку сучасних культурних послуг.


Новини події

Сторінка читача

Пошук