Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Проекту КЛЮЧ – 10 років

1 грудня працівники Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного взяли участь у роботі круглого столуна тему «Рекомендаційний електронний ресурс НБУ для дітей КЛЮЧ (краща література – юним читачам) – переформатування», який організувала Національна бібліотека України для дітей на платформі ZOOM. Захід відбувся з нагоди 10-річного ювілею ресурсу.

До круглого столу приєдналися науковці, дослідники дитячої літератури, працівники інформаційно-бібліографічних відділів обласних бібліотек для дітей, а також дитячі письменники:Еліна Заржицька, Зірка Мензатюк, Інна Іщук, Лідія Ходанич (Повх) та Григорій Фалькович. Учасники поділилися досвідом використання КЛЮЧа у своїй діяльності, обговорили питання сучасного стану дитячої літератури в Україні й смаки юних читачів, розповіли про користь платформи для студентів-літературознавців та інших фахівців, пропонували шляхи оптимізації ресурсу для більш зручного пошуку необхідної інформації.

 

Онлайн-захід дав змогу учасникам вирізнити актуальні проблеми книжкового ринку для дітей, обмінятися досвідом організації видавничої діяльності в бібліотеках та виокремити головні напрями популяризації української літератури серед дітей.


Новини події

Сторінка читача

Пошук