Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

«Україна – єдина країна»

«Україна – єдина країна»

Вересневий дзвоник запросив у День знань дітей до нового навчального року. Для учнів третіх, четвертих та п’ятих класів, полтавських шкіл № 3, 6, 27 та 14 перший урок провели працівники Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного спільно з «Полтавською правозахисною групою». Темою першого уроку була «Україна – єдина країна». Діти, разом з дорослими, пригадали видатних українців, що уславили рідну батьківщину на протязі всієї історії, разом склали перелік українських міст-мільйонників, а також  із натхненням розповідали вірші про Україну та наголошували на її єдності.

        Присутні на заході переглянули відеоролик та прослухали гумореску Павла Глазового «Кухлик» про значення рідної мови для українців , ознайомилися з оглядом  літератури з даної тематики.  Родзинкою заходу була спільна молитва за нашу державу та виготовлення із паперових квітів мапи єдиної України.

Запрошені на свято представники «Полтавської правозахисної групи» привітали дітей, побажали їм здоров’я, щасливого майбутнього та вдалого навчального року , порадували їх повітряними кульками. Діти із натхненням розповідали вірші про Україну, наголошували на її єдності, та на завершення свята поклали квіти до меморіалу Героїв Майдану.

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук