Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

„Підтримка читання підростаючого покоління: новий формат і нові можливості”

Семінар-практикум для працівників районних та міських бібліотек для дітей „Підтримка читання підростаючого покоління: новий формат і нові можливості”

24 - 25 вересня 2014 року  на базі Пирятинської районної бібліотеки для дітей проведено семінар-практикум для працівників районних та міських бібліотек для дітей „Підтримка читання підростаючого покоління: новий формат і нові можливості”. Організатор заходу - Полтавська обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного.

Метою семінару-практикуму було вдосконалення, практичне вивчення та обмін досвідом з підтримки і просування читання як основи всебічного розвитку дітей

В роботі семінару взяли участь заступник голови Пирятинської районної ради Митропан Василь Дмитрович, начальник відділу культури, туризму та архіву райдержадміністрації  Прокопенко Лідія Василівна та голова правління громадської організації «Полтавська правозахисна група» Плужник Юлія Олексіївна.

На семінарі-практикумі були розглянуті такі актуальні питання як: роль бібліотеки у розвитку особистості дитини, сучасні тенденції у читанні дітей, пріоритетні напрямки роботи з користувачами-дітьми,  юридичні аспекти в діяльності дитячих бібліотек; відбувся обмін досвідом з організації діяльності бібліотек з популяризації книги та читання.

У семінарі-практикумі взяли участь працівники районних бібліотек для дітей Хорольської, Гадяцької, Лохвицької, Лубенської, Оржицької, Пирятинської,Гребінківської ЦБС та Лубенської міської бібліотеки для дітей, а також шкільні та сільські бібліотекарі Пирятинщини


Новини події

Сторінка читача

Пошук