Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

У Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбувся семінар - практикум

 У Полтавській обласній бібліотеці для дітей

ім. Панаса Мирного відбувся семінар - практикум

 

 7 квітня   на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей   ім. Панаса Мирного відбувся семінар-практикум для працівників районних (міських) бібліотек для дітей та методистів з бібліотечних фондів органів управління освітою райдержадміністрацій, міськвиконкомів Полтавщини "Дитячі та шкільні бібліотеки в інформаційному просторі: співпраця та взаємодія".

 Мета семінару-практикуму - активізувати взаємодію дитячих і шкільних бібліотек в інтересах читача-дитини, вивчити досвід роботи з організації і використання бібліотечних інформаційних ресурсів, формування у молодого покоління національної свідомості, виховання почуття патріотизму, утвердження гуманістичної моралі.

 Після  професійної  екскурсії   обласною бібліотекою для дітей  учасники семінару-практикуму обговорили та обмінялися досвідом з таких актуальних питань, як можливості співпраці дитячих та шкільних бібліотек з різних аспектів діяльності, науково-методичне  забезпечення інноваційного розвитку бібліотек в умовах інформатизації, місце та роль бібліотек у формуванні читацької компетентності  та виховання дітей.   

 


 


Новини події

Сторінка читача

Пошук