Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Дитячий фестиваль "Парад літературних героїв"

Дитячий фестиваль

"Парад літературних героїв"

 

Вже стало традицією щорічне проведення бібліотекою свята, приуроченого Міжнародному дню захисту дітей. От і сьогодні, 2 червня, обласна бібліотека для дітей ім. Панаса Мирного запросила учнів, що відпочивають у пришкільних таборах міста та всіх бажаючих на дитячий фестиваль "Парад літературних героїв". 

 

Мета заходу – привернення уваги дітей та організаторів дитячого читання до книги та бібліотеки, популяризація кращих зразків української та світової дитячої літератури, розвиток творчих здібностей дітей, ознайомлення з  правами й свободами, визначеними Конвенцією про права дитини; організація змістовного літнього відпочинку школярів.

Розпочався дитячий фестиваль вуличною ходою літературних героїв та читачів бібліотеки.

Потім на учасників заходу чекали розваги, конкурси, активні рухливі ігри за участю Королеви Бібліотеки та її помічників - Білого Кролика і Аліси,  художні номери, конкурс малюнків на асфальті, святкова дискотека.

            А ще – книжкова виставка та презентація виставки творчих робіт учасників Регіонального конкурсу шкільних малюнків "Мої права", організованої Головним управлінням юстиції у Полтавській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

  

  

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук