Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Обласний семінар – практикум "Дитяча бібліотека в сучасному соціумі"

Обласний семінар – практикум для працівників районних та міських бібліотек для дітей "Дитяча бібліотека в сучасному соціумі"

26 листопада на базі Гадяцької районної бібліотеки для дітей відбувся  обласний семінар - практикум для працівників районних та міських бібліотек для дітей "Дитяча бібліотека в сучасному соціумі".

Семінар - практикум відбувся за підтримки Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної бібліотеки для дітей  ім. Панаса Мирного.

В рамках професійного зібрання розглядалися такі важливі питання як:  умови успішної діяльності дитячої бібліотеки, вдосконалення бібліотечно-інформаційного сервісу в умовах побудови громадянського суспільства, національно-патріотичне виховання дітей, медіаграмотність як життєво необхідна навичка сучасного бібліотекаря, впровадження інноваційний ідей, сучасні пріоритети та акценти інформаційно-бібліографічної діяльності.

Працівники дитячих книгозбірень також обмінялися досвідом з важливих питань роботи з користувачами дітьми під час методичного фрістайлу та професійного діалогу.

   

 

 


Новини події

Сторінка читача

Пошук