Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Подорожуйте фантастичними світами у бібліотеці

Подорожуйте фантастичними світами у бібліотеці

Шановні користувачі, запрошуємо вас на книжковий перегляд «#Читайфантастичноукраїнською» у відділ дитячого та сімейного читання. На перегляді представлено новинки, отримані бібліотекою за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Детальніше: Подорожуйте фантастичними світами у бібліотеці

«Долаючи кордони» - виставка до Дня Європи в бібліотеці

«Долаючи кордони» - виставка до Дня Європи в бібліотеці

1 квітня в приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного відкрилася персональна виставка картин учениці Полтавської дитячої художньої школи Софії Коротіч (керівник – Ірина Шрамко). Виставка під назвою «Долаючи кордони» приурочена до Дня Європи.

Детальніше: «Долаючи кордони» - виставка до Дня Європи в бібліотеці

Книжки з автографом у бібліотеці

Книжки з автографом у бібліотеці

Шановні користувачі! Запрошуємо вас у відділ розвитку читання й естетичного виховання на перегляд літератури з фотолокації «Книжки з автографом».

Детальніше: Книжки з автографом у бібліотеці

Подарунок юним книгоманам

 

Шановні користувачі! Раді повідомити, що у відділі дитячого та сімейного читання на вас чекає перегляд чергової порції цікавих книжкових новинок, отриманих бібліотекою за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Детальніше: Подарунок юним книгоманам

В чарівний книжковий світ вам завжди відкрито вхід

В чарівний книжковий світ вам завжди відкрито вхід

Шановні користувачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання, де на вас чекають новенькі книжки, отримані бібліотекою за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Детальніше: В чарівний книжковий світ вам завжди відкрито вхід

Семену Скляренку – 120 років!

Семену Скляренку – 120 років!

Шановні користувачі! У відділі дитячого та сімейного читання на вас чекає перегляд літератури із циклу «Літературний ювілей», приурочений до 120-річчя від дня народження українського письменника, автора історичних романів  Семена Дмитровича Скляренка.

Детальніше: Семену Скляренку – 120 років!

Шевченкіана на полицях бібліотеки

Шановні користувачі! У відділі розвитку читання та естетичного виховання бібліотеки для вас розгорнуто перегляд літератури під назвою «Всім наступним поколінням» з нагоди вшанування пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше: Шевченкіана на полицях бібліотеки

Виставка картин «Погляд у світ…»

Виставка картин «Погляд у світ…»

Шановні користувачі! Завітайте у бібліотеку на виставку творчих робіт Вікторії та Юлії Щекань, вихованок Карлівського Будинку дитячої та юнацької творчості зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок»» (керівник – Світлана Колодяжна).

Детальніше: Виставка картин «Погляд у світ…»

Весна на дитячих малюнках

Весна на дитячих малюнках

Шановні користувачі! Запрошуємо вас у бібліотеку на виставку творчих робіт учнів ПШ № 41 м. Полтава під назвою «Весняний настрій».

Детальніше: Весна на дитячих малюнках

Книги для тебе й про тебе

Книги для тебе й про тебе

Шановні користувачі! У відділі розвитку читання та естетичного виховання для вас підготували перегляд літератури під назвою «Книги для тебе й про тебе», на якому представлено книги для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку, отримані бібліотекою за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Детальніше: Книги для тебе й про тебе

Читай і змінюй свій погляд на дику природу

Читай і змінюй свій погляд на дику природу

Шановні користувачі! У відділі розвитку читання та естетичного виховання на вас чекає перегляд літератури «Усе, що існує, – цінне» до Всесвітнього дня дикої природи, який щорічно відзначають 3 березня.

Детальніше: Читай і змінюй свій погляд на дику природу

Книжкові новинки на будь-який смак

Книжкові новинки на будь-який смак

        Шановні користувачі! Запрошуємо вас у відділ дитячого та сімейного читання на перегляд книжкових новинок, які бібліотека отримала за Програмою поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги.

Детальніше: Книжкові новинки на будь-який смак

Книги, що допоможуть у вивченні рідної мови

Шановні читачі! До вашої уваги в бібліотеці представлено перегляд літератури «Серце нації б’ється у слові» до Міжнародного дня рідної мови, який відзначають 21 лютого.

На перегляді ви знайдете як посібники з української мови, так художні книги класиків української літератури.

Детальніше: Книги, що допоможуть у вивченні рідної мови

Виставка дитячих малюнків на зимову тематику

Шановні користувачі! Завітайте в нашу бібліотеку на виставку творчих робітвихованців студії образотворчого мистецтва «Веселка» Розсошенського БК (керівник Юлія Ільяшева) під назвою «Сині кольори нашої зими».

Детальніше: Виставка дитячих малюнків на зимову тематику

Ювілей легендарного казкаря

Ювілей легендарного казкаря

Шановні читачі! Запрошуємо вас у бібліотеку на перегляд книг з циклу «Літературний ювілей» до 245-річчя з дня народження німецького письменника, композитора, художника і юриста Ернста Теодора Амадея Гофмана.

Детальніше: Ювілей легендарного казкаря

Книгозірки від Зірки

Книгозірки від Зірки

Шановні читачі! У відділі розвитку читання та естетичного виховання на вас чекає перегляд літератури під назвою «Книгозірки від Зірки», на якому представлено книги української письменниці Зірки Мензатюк.

Детальніше: Книгозірки від Зірки

Книги для новорічного настрою

Книги для новорічного настрою

 

Шановні користувачі! У бібліотеці представлений перегляд літератури для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку під назвою «Диво починається, свято наближається», присвячений зимовим святам.

Детальніше: Книги для новорічного настрою

Передноворічні виставки дитячих робіт

Передноворічні виставки дитячих робіт у бібліотеці

Шановні користувачі! З нагоди прийдешніх новорічних свят  у бібліотеці представлені дві виставки дитячих художніх робіт.

Детальніше: Передноворічні виставки дитячих робіт

Геометрія зими

Геометрія зими

11 грудня працівники Полтавського міського центру позашкільної освіти оформили в бібліотеці зимову вітрину-виставку під назвою «Геометрія зими», на якій представлені роботи вихованців гуртків прикладного напряму.

Детальніше: Геометрія зими

Ювілей Райнера Марії Рільке

Ювілей Райнера Марії Рільке

Шановні читачі! Запрошуємо вас на перегляд літератури із циклу «Сьогодні народився», присвячений 145-річчю відомого поета-модерніста ХХ ст. Райнера Марії Рільке.

 

Детальніше: Ювілей Райнера Марії Рільке


Новини події

Сторінка читача

Пошук