Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Обласний семінар

Обласний семінар

20-21 листопада 2012 року в Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного пройшов обласний семінар для працівників районних та міських бібліотек для дітей за темою: «Дитяча бібліотека: проблеми та можливості». Відмінною рисою цьогорічного семінару було використання комп`ютерних технологій в його підготовці та проведенні. Всі учасники семінару отримали методично-бібліографічні матеріали та багато іншої необхідної для роботи інформації.

Цікавою частиною семінару стала культурна програма. На захід була запрошена видатна полтавська поетеса Валентина Яківна Нездойминога, а також талановита полтавська родина - Світлана Коломієць з дочкою Зоряною та Олександром Макаренком – учнями Полтавської музичної школи № 3 ім. Б. Гмирі.

Впродовж семінару було підведено підсумки та визначено переможців обласного конкурсу-огляду досвіду роботи районних (міських) бібліотек для дітей з користувачами-підлітками «Нові інформаційні технології на допомогу морально-духовному вихованню підлітків». Переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками в номінаціях:

•«Кращий електронний проект, вебсайт, блог» - колектив Диканської районної бібліотеки для дітей;

•«Краща електронна книжкова виставка» - колектив бібліотеки-філії для дітей №10 Полтавської міської ЦБС;

•«Кращий масовий захід з використанням комп`ютерної та мультимедійної техніки» - колектив Миргородської районної бібліотеки для дітей;

•«Краще інформаційне рекомендаційно-бібліографічне видання на електронних носіях» - колектив Семенівської районної бібліотеки для дітей.


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук