Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

29 вересня 2017 рік

 

 

29 вересня

 

 

 

 

29 вересня, напередодні Всеукраїнського для бібліотек, п’ятикласники Полтавської ЗОШ № 23 завітали до Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного.

 Відвідини розпочалися із святкової нотки. Дітям було презентовано авторську фотовиставку «Феєрія квітів», влаштовану провідним бібліотекарем Ларисою Чижик.

Лариса Володимирівна цікаво розповіла про історію кожної світлини, адже свої квіткові фото вона створила, подорожуючи рідною Україною.

Презентація особистої виставки логічно перемістилася до постійно діючого куточка «Те, що нас робить українцями», який влаштовано у відділі розвитку читання та естетичного виховання.

А потім були «Літературні посиденьки». Діти з інтересом слухали розповідь бібліотекаря про новинки дитячої літератури, з цікавістю переглядали книжкові видання та періодику. Усе це відбулося в ігровій формі. Цікавинкою для читачів був огляд книжкової виставки «Чим себе зайняти».

 

Граючись, діти із читальні перемістилися до відділу дитячого та сімейного читання, де взяли участь у дублер-шоу «Бібліотекар на годину».  11 дітей виявили бажання бути бібліотекарем. Разом із завідуючою відділом Стойчевою Л. М. працювали у книжковому фонді, реєстрували читачів, допомагали в обслуговуванні, чим саме проявили неабиякий інтерес до місця цікавого, змістовного дозвілля.

 


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук