Полтавська обласна бібліотека
для дітей ім. Панаса Мирного

Майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки

Майстер-клас по виготовленню ляльки-мотанки

Нині, коли у світ дитячого життя впевнено увійшли комп’ютерні ігри та сучасні супер-іграшки, чи потрібно популяризувати народну саморобну ляльку-мотанку?

Дитяча іграшка – це дивовижний світ, в якому формується особистість маленької людини. Вона виникає і розвивається разом із культурою народу, сповнена самобутнім національним колоритом, виховує в дитини любов та повагу до рідного краю.

Щоб долучити юних читачів до багатовікової спадщини народу, розвивати почуття прекрасного, що сприяє естетичному та всебічному розвитку особистості, 5 березня 2013 року провідний бібліотекар Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного Лариса Чижик провела віртуальний майстер-клас «Технологія виготовлення ляльки-мотанки» для російських друзів з воронежської бібліотеки № 32 ім. Г. Н. Троєпольського. Під час заходу діти дізнались про традиційну українську народну іграшку, яка втілює ідею оберегу – захисту від злих сил, є посередником між старшим та молодшим поколінням і навчились самостійно її створювати.


методи

Новини події

Сторінка читача

Пошук